Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

БібліоХаб «Під Високим Замком»

Бібліотеку-філіал №27 ЦБС для дітей м. Львова відкрито у 1957 році. Бібліотека розташована на першому поверсі двоповерхової кам’янички зі стрільчастою вежею і рельєфними медалями між вікнами другого поверху, збудованої на вулиці Богдана Хмельницького під №175 у 1890-х роках.

Бібліотека, що обіймає площу у 160 м2, за роки свого існування стала інтелектуально-творчим осередком місцевої громади, адже тут надаються інформаційні послуги, відбувається конструктивне спілкування та виявлення соціальної активності, забезпечується корисне дозвілля й розкриваються творчі здібності дітей і дорослих. У бібліотеці впроваджуються новітні технологій, інноваційні методи роботи з читачами, сучасні форми зв’язків з громадськістю.

Щороку бібліотека обслуговує близько 4 тис. користувачів: дошкільнят та дітей різного шкільного віку, їхніх батьків і вчителів, студентську молодь, а також пенсіонерів. Відвідування бібліотеки впродовж року становить близько 29 тис. осіб, а книговидача – близько 60 тис. одиниць. Ретельно сформований книжковий фонд бібліотеки, що налічує понад 29 тис. примірників, сприяє популяризації книги та читання.

Щодня у бібліотеці відбуваються інформаційно-пізнавальні, освітньо-просвітницькі, дозвільно-творчі заходи для дітей різних вікових категорій з використанням сучасних форм, методів і прийомів, та за участі фахівців різних сфер діяльності й відомих у місті особистостей/

Партнерами бібліотеки є представники Регіонального ландшафтного парку «Знесіння», Яворівського національного природного парку, Львівської кімнати-музею «Слідами галицьких євреїв», Церкви Пресвятої Богородиці-Володарки України, Шпиталю імені Митрополита Андрея Шептицького, Народного дому «Просвіта» мікрорайону Левандівка, ГО «Батьки в дії», Інституту міста.

Після здійснення у 2020 році ремонтно-реставраційних робіт, на які витрачено 6 млн 186 тис бюджетних коштів, бібліотека перетворилась на справжній БібліоХаб «Під Високим Замком». У Бібліохабі є 7 комп’ютерів, ноутбук, інтерактивна дошка, плазмовий екран, багатофункціональний пристрій, фотокамера, й оригінальні меблі. Все це дозволило облаштувати у бібліохабі ЧитоЛокацію, ІТ-вікно, КолівінгВітальню, ЕрудитВулик, АртМанеж, РелаксЗакапелок й СнекБокс, що разом утворюють суперсучасний термінал для читання, навчання та комунікування.

Статті та відеоматеріали щодо відкриття можна переглянути за такими посиланнями:

Відсьогодні оновлена медіатека «Під Високим Замком» офіційно відкриває двері для юних читачів (Львівська міська рада)

 

Витратили більше 6 мільйонів: Як виглядає оновлена медітека «Під Високим Замком» у Львові (Фото) (Galnet)

 

Новий бібліохаб відкрили у Львові (Відео) (Правда тут. Львів)

 

Львів перетворює звичайні книгосховища на сучасні медіатеки (Голос України)