Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Пазл-бібліотека

Бібліотека № 36 (вул. О. Мишуги, 3) заснована 1980 року. У 2018 році завершено капітальний ремонт та реорганізано бібліотечний простір. В облаштування бібліотеки загалом інвестовано 800 тис. грн з міського бюджету Львова. Це капітальний ремонт приміщення із заміною всіх мереж, обмеблюванням, технічним оснащенням та якісним оновленням книжкового фонду.

Після реорганізації бібліотека перетворилася на модернізований простір – Пазл-бібліотеку та за короткий термін стала культурним центром місцевої громади. Завдяки сучасному технічному обладнанню, оновленому книжковому фонду та професійним кадрам бібліотека значно розширила спектр послуг та сервісів, серед яких: «Бібліоняня», «Книга+гра», «QR-пазли» тощо.

У нових підрозділах Пазл-бібліотеки«Book-пазл», «Play-пазл» та «Plener-пазл» відбуваються різноманітні творчі зустрічі, майстер-класи, родинні свята, кіноперегляди, web-мандрівки. 

Пазл-бібліотека – це безліч фрагментів, що складають єдину яскраву картинку позашкільного життя дитини. Це різні форми, методи і прийоми бібліотечної роботи для розвитку мислення та пізнавальних здібностей дошкільнят і школярів, читачів різних вікових категорій. 

Статті та відеоматеріали щодо відкриття можна переглянути за такими посиланнями:

У Львові відкрили Пазл-бібліотеку з інтерактивними зонами Book-пазл, Плей-пазл та пленер-майданчик (Львівська міська рада)

В оновлену Пазл-бібліотеку на Новому Львові записались понад 500 нових відвідувачів  (Zaxid.Net)

На Новому Львові відкрили Пазл-бібліотеку для дітей. Фото (Твоє місто)

Для мешканців мікрорайону «Новий Львів» відкрили Пазл-бібліотеку: що це? (Galinfo)

Бібліотеки не для тиші: У Львові відкрили ще одну оновлену інтерактивну бібліотеку (ZIK)