Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Бібліотека для дітей на ОКружній

Бібліотека-філіал № 26 ЦБС для дітей м. Львова розташована у мальовничому куточку Франківського району  – на вул. Окружній, 29

Бібліотека займає двоповерхове приміщення площею 200 м2 та має прибібліотечний сад. Щорічно бібліотеку відвідує понад 2,5 тис. читачів-дітей різних вікових категорій, до послуг яких – книжковий фонд, що налічує близько 18 тис. друкованих джерел.

У 2017 році бібліотеку було повністю оновлено за кошти міського бюджету: відремонтовано фасад будівлі, зведено дерев’яну огорожу навколо саду, замінено віконні системи, міжкімнатні та вхідні двері, внутрішні приміщення будівлі пофарбовано у яскраві кольори, придбано три комп’ютери, плазмовий телевізор та функціональні меблі.

Також було оптимізовано бібліотечний простір: абонемент перетворився на ЧИТОпростір, читальний зал – на Ерудит-локацію, окрім того з’явилися нові структурні підрозділи: Арт-комірка, СтриХованка та Сад атракцій.

Така структура бібліотеки дозволяє реалізовувати різнопланові інтерактивні проекти. Зокрема, у СтриХованці запроваджено люфт-проект для підлітків «Поміжкнижжя», в Арт-комірці  відбуваються творчі майстер-класи, а в Ерудит-локації, де надано безкоштовний доступ до інтернету (з функцією Wi-Fі), триває web-проект «Book & Cinema».

У весняно-літній період бібліотечні заходи проводяться просто неба у Саду атракцій, що є своєрідним розвивально-оздоровчим простором, у якому застосовуватимуться технології пізнавально-творчої та рухової активності.

Статті та відеоматеріали щодо відкриття ви можете переглянути за такими посиланнями:

Цього року в ремонти бібліотек місто інвестує 3,7 млн грн, роботи вже виконано у бібліотеці № 26 (Львівська міська рада)

Ремонт у бібліотеці № 26, що на вул. Окружній  (Львівська міська рада (фото))

Дитяча бібліотека у Львові після ремонту перетворилася на медіатеку  (Zaxid.Net)

На вул. Окружній після ремонту відкрили бібліотеку (Youtube)