Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Комфорт-бібліотека для дітей на Патона

4 жовтня 2016 року урочисто відкрила свої двері для малих та дорослих львів’ян оновлена після капітального ремонту, який здійснено за кошти міського бюджету, бібліотека-філіал №42 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова.

Комфорт-бібліотека для дітей на Патона, 4/2 – відкритий інноваційний простір «без стін», наповнений новими підрозділами та територіями. Нова концепція бібліотеки для дітей втілена за зразком сучасної європейської бібліотеки.

Оновлення бібліотеки в одному з найбільших мікрорайонів міста відбувалось у 2 етапи.

В березні 2016 року відкрився Публічний Простір Підлітка з власною Спорт-ареною, Коворкінг-студією та ІТ-плацом, що надало кожному можливість активно навчатися, спілкуватися, обмінюватися ідеями та допомагати один одному, залишаючись незалежним і вільним. Завершує цей простір Релакс-закапелок – найкомфортніше місце для усамітнення, роздумів, «тихого читання» та спілкування з найближчими друзями.

Завершився ІІ етап, за яким єдиний комплекс простору комфорту в усіх його значеннях – інтелектуальному, творчому, психологічному, соціальному та фізичному – створює Територію інтерактивної взаємодії, умовно поділену на три зони.

Book-локація чекає любителів читання, де відбуватимуться презентації книг, літературні квести, читання-імпровізи та інші події, пов’язані з книгою.

Інтелект-портал створює можливість для інтелектуального розвитку користувачів: пізнавальні студії, інноваційні проекти та соціальне репетиторство – ці послуги надаватимуть, як працівники бібліотеки, так і волонтери, а також громадські організації та об’єднання.

Креатив-форум – своєрідна мікс-територія, яка може бути кінозалом, міні-галереєю та місцем для творчих зустрічей.

«МАЛЮКs» – особлива територія для найменших читачів бібліотеки. Тут відбуватимуться вже традиційні «літературні сніданки» та заходи за програмою «Росту і розвиваюсь» в рамках проекту «Львів – місто літератури».

У Комфорт-бібліотеці для дітей передбачено багато різноманітних «побутових дрібниць» для користувачів – членів місцевої громади, наприклад, «Парковка для візочків» та інші.

 

Статті та відеоматеріали про відкриття Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона ви можете переглянути за такими посиланнями: 

У Львові відкрили нову Комфорт-бібліотеку для дітей на Патона 

(Львівська міська рада)

У Львові відкрили унікальну Комфорт-бібліотеку

(фото) (Дивись Info)

У Львові відкрили нову Комфорт-бібліотеку для дітей на Патона  

(Львівська газета)

У львівській бібліотеці тепер можна побоксувати і навіть подрімати

з книжкою (Zaxid.net)

Головні новини Львова за 4 жовтня (Zaxid.net) на 12 хв. 56 сек. -

початок сюжету "Комфорт-бібліотека")

Відкриття комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (Air TV)

Підсумок дня у “Новинах” на ТРК “Львів” 04 10 16 на 13 хв. 23 сек. -

початок сюжету про бібліотеку)

У бібліотеці – не лише книжки, а й спорт-арена та ІТ-плац. 

(Високий Замок)

У львівській бібліотеці для дітей відкрили «Публічний Простір Підлітка» 

(Портал освітян України "Педрада")

У Львові відкрили новий креативний простір для читання (Твоє місто)

Дитяча Бібліотека Сорок Два    (Facebook)