Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Студія звукозапису «Формат+»

30 вересня 2013 року, завдяки перемозі проекту Центральної дитячої бібліотеки м. Львова «Музичний Bonus Track» в конкурсі проектів програми «Бібліоміст» «Творчі майстерні», розпочала роботу перша в Україні бібліотечна судія звукозапису «Формат+»

Студія звукозапису, організована у відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки є творчим майданчиком для талановитих дітей та молоді міста Львова. Тут безкоштовно можна записати власну музичну композицію, створити фонограму для виступу, озвучити відеоролик тощо.

У 2013 році при студії було сформовано підлітковий рок-гурт «Пашко BAND», який випустив два студійних альбоми: збірку авторських пісень «До мети» та альбом пісень на вірші Івана Франка «Баляди». Пісні гурту неодноразово виконувались в бібліотеці, школах, притулках та лікарнях. «Пашко BAND» брав участь у міських фестивалях й конкурсах: Святі Пампуха, фестивалі «Великдень у Гаю», Святі шоколаду, фестивалі «Місто натхнення», LvivKlezFest та інших.

Читачами ЦБС для дітей м. Львова на студійному обладнанні було озвучено та записано два альбоми авторських казок: «Казочка на добру ніч» (2017) та «На радість під подушку» (2018).

В студії записувались відомі діячі культури та творчі колективи: заслужений діяч естрадного мистецтва України співак Володимир Питель, театр-студія «Каприз» (СЗШ №43), гітарист гурту «Los Kolorados» Ростислав Фук, хор «Черемош» (ЛНУ імені Івана Франка), рок-гурт «S.W.D». Гостями студії були львівський джазовий гурт «Shokolad» та співачка, громадська активістка Софія Федина.

 

2019-02-22

«На радість під подушку»

10 кращих авторських казок конкурсу казкотворення

2020-02-03

«Принагідний гість»

(до 110-річчя від дня народження Богдана-Ігоря Антонича)

2021-03-10

«Нам з тобою…»

(до 150-річчя від дня народження Лесі Українки)