Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Мікс-бібліотека «На дві половини»

29 вересня 2015 року урочисто відкрила свої двері для малих та дорослих львів’ян оновлена після капітального ремонту, який здійснено за кошти міського бюджету, бібліотека-філіал №11 Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова (вул. Городоцька, 73).

Мікс-бібліотека «На дві половини» складається з двох підрозділів – «Компаньйон-простору» та «Контакт-території», які відображають концепцію сучасної бібліотеки для дітей.

Комфортне середовище, інноваційні послуги, креативні проекти – все це можуть побачити та відчути мешканці Городоцької та прилеглих вулиць.

Бібліотека є майданчиком для комунікації членів місцевої громади різного віку: малеча відвідує «літературні сніданки», батьки зустрічаються з фахівцями різного профілю. Діти та підлітки втілюють свої творчі фантазії, громадські активісти обговорюють та реалізовують креативні ідеї.

Центр вільного доступу до Інтернету надає широкий спектр послуг: вільний безкоштовний доступ до інформаційних сервісів Інтернету, навчання основам комп’ютерної та медіаграмотності, скайп-спілкування, online-реєстрація Українського центру оцінювання якості освіти для участі в ЗНО; тренування зі складання тестів ЗНО в електронному режимі та інші.

Статті та відеоматеріали щодо відкриття ви можете переглянути за такими посиланнями: 

На вулиці Городоцькій у Львові відкрили після ремонту бібліотеку для дітей (dailylviv.com)

У Львові напередодні власного ювілею відкриється оновлена бібліотека для дітей (Львівська міська рада)

У Львові запрацювала мікс-бібліотека «На дві половини» (youtube)   

У Львові запрацювала мікс-бібліотека «На дві половини» (Zaxid.net)

У Львові напередодні власного ювілею відкриється оновлена бібліотека для дітей  (youtube)