Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Виставкова осінь

Яскравих вражень та позитивних емоцій у мінливі осінні дні додадуть дві мистецькі виставки, які нещодавно відкрилися у бібліотеках Львова для дітей. 

Напередодні Дня захисника України й Свята Покрови Пресвятої Богородиці у Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека №42) відбулося відкриття виставки живопису на склі львівської художниці Наталі Курій-Максимів під назвою «Заступники». Кожна робота мисткині – це окрема тепла історія про янголів-охоронців, козаків-ангелів, святих Юрія і Миколая й ангела Різдва. Поміж охоронців зоряного неба «літають» вартові-сови, а чарівні коти-воркоти оберігають солодкі сни. 

Для юних відвідувачів виставки художниця провела арт-майстерку – разом вони розмалювали глиняних ангеликів! Від світлих мотивів та янгольських посмішок на душі стало тепло і затишно, адже роботи художниці випромінюють добро і вселяють надію.

Виставка експонується з 13 жовтня по 30 листопада у бібліотеці №42 (вул. Є.Патона, 4/2).

Осінніми барвами наповнився ART Prostir Центральної дитячої бібліотеки м. Львова. 15 жовтня тут відкрилась виставка еко-текстилю львівського митця Олександра Опарія «Дотик природи».

Під час відкриття діти мали нагоду познайомитись з художником та помилуватися його роботами, створеними на різних тканинах. Усі бажаючі отримали майстер-клас від митця і створили власні шалики, бандани та хустки з відбитками листочків, відчувши себе справжніми майстрами чудових стильних аксесуарів, та спробували себе у ролі моделей.

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова (вул. Т.Окуневського, 3) виставка «Дотик природи» діятиме з 15 жовтня по 15 листопада.