Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Бібліотеки Львова для дітей: розвиваємось і змінюємось

30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Реагуючи на виклики часу, бібліотеки постійно змінюються й вдосконалюються, намагаючись зацікавити свого користувача. На честь професійного свята бібліотеки Львова для дітей організували в онлайн форматі престиж-день «Бібліотека як принада». У рамках цієї події, наші читачі розповідали про те, чим їх приваблюють сучасні  бібліотечні простори, висловлювали вдячність бібліотекарям та вітали їх з професійним святом.

В оновленій після ремонту бібліотеці № 27 (БібліоХаб Під Високим Замком) відбулась презент-зустріч «На раменах бібліоатланта». Читачі, друзі та партнери бібліотеки знайомилися з новими локаціями та можливостями модерного бібліохабу, ділились ідеями щодо реалізації спільних проектів.

Широкий спектр інноваційних послуг демонстрували своїм користувачам Медіатека «Мультиплекс» (бібліотека №19), Бібліотека для дітей на ОКружній (бібліотека №26), Компакт-бібліотека (бібліотека №22) під час промо-моціону «Бібліотечний ол інклюзів».

Загалом, наші читачі ще раз мали змогу переконатися, що бібліотеки для дітей міста Львова – це інтерактивні простори для читання, навчання й дозвілля, з новими книгами, сучасною технікою і компетентними фахівцями.