Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

В епіцентрі літературних подій

Щовересня у Львові, починаючи з 1994 року, відбувається  Форум Видавців. За 27 років існування він став одним з найбільших культурних, літературних фестивалів України, місцем, де зустрічаються читач, книга і люди, які причетні до її створення, розповсюдження, популяризаціїї  – автори, ілюстратори, видавці, бібліотекарі… В епіцентрі літературних подій Форуму щороку опиняються й бібліотеки Львова для дітей. Тут відбуваються творчі знайомства, презентації книжкових новинок, майстер-класи тощо.

Цьогорічний 27 BookForum проходив в онлайн форматі. ЦБС для дітей міста Львова долучилась  до книжкового дійства й організувала на фейсбук-сторінках флеш-ревю «BookForum & бібліотека: літературний перетин», під час якого ми згадали найяскравіші моменти й найцікавіші зустрічі попередніх Форумів на теренах наших бібліотек. Дотримуючись традицій, Комфорт-бібліотека для дітей на Патона (бібліотека №42) та SMART-бібліотека (бібліотека №21) й цьогоріч влаштували для юних книгоманів онлайн інтерв’ю  з улюбленими дитячими авторами: Ларисою Ніцой, Сергієм Гридіним, Іриною Мацко, залучивши до діалогу дітей з різних куточків України. Слідкуйте за хештегом: #BookForum_бібліотека.

У рамках Форуму видавців, на платформі Zoom, відбувся ХІ Львівський міжнародний бібліотечний форум. Його учасники говорили про виклики, які стоять сьогодні перед українськими бібліотеками, про те, якою вони бачать професію бібліотекаря в майбутньому. Надихнувшись темою цьогорічного бібліотечного форуму, дитячі бібліотеки міста провели бібліочелендж «Бібліотекарі: хто ми є?». Протягом двох днів наші бібліотекарі розповідали про свої мрії й захоплення,  демонстрували різноманітні грані улюбленої професії, намагаючись ближче познайомитися із своїми читачами. Відеосюжети про  дитячих бібліотекарів міста можна переглянути на фейсбук-сторінці Biblioteky Lvova dlya ditej під хештегом #бібліочелендж_хтоми та на ютуб-каналі Бібліотеки Львова для дітей. Підписуйтесь та дивіться.

Не зважаючи на незвичний формат, найбільші літературні події вересня відбулися й потішили прихильників читання книжковими новинками і цікавими онлайн зустрічами.