Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

У пошуках образу

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки міста Львова на початку року стартував фотопроект #відображення. Його основою стала ідея відтворення у фотографіях образів відомих людей мистецтва. Проект започаткований, аби  допомогти кожному його учаснику відкрити в собі невідомі грані, реалізуватися в новому, несподіваному для себе амплуа.

Над #відображенням працюють бібліотекарі, волонтери та читачі бібліотеки. Фотографії створює фотограф-аматор – читачка Марта Карпович. В доробку проекту вже є образи таких вІдомих людей, як: французький співак Stromae, легендарна співачка Едіт Піаф, українська блогерка й виконавиця Джері Гейл та британський рок-музикант Джон Леннон.  

У планах команди проекту не лише перевтілення у відомих «зірок» – співаків, музикантів, кіноакторів, а й зустрічі з читачами і «фанатами», уявні інтерв’ю та автограф-сесії.

А відділ мистецтв запрошує усіх, хто  схожий на відому «зірку», мріє стати фотомоделлю, костюмером, гримером чи фотографом долучитися до участі в проекті  #відображення.

Довідки та пропозиції за телефоном: 252 69 24.

Куратор проекту Галина Труш.