Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Я там, де мені добре

Наприкінці серпня БібліоХаб «Під Високим Замком» (бібліотека № 27) став партнером міжнародного мистецького проекту резиденції «Я там, де мені добре», в межах програми «MagiC Carpets» («Магічні килими»), організованого артцентром «Фабрика Повидла» (Jam Factory Art Center) для підлітків Підзамча. Ідея проекту полягає в тому, аби дати його юним учасникам розуміння можливостей району, де вони живуть, щоб вони могли  почуватися вільно у різних його локаціях та у публічному просторі. 

З 25 по 29 серпня, в рамках проекту «Я там, де мені добре», у БібліоХабі відбувалися творчі зустрічі читачів з Сергієм Петлюком – львівським медіамитцем, який працює в різних жанрах: інсталяція, відеоінсталяція, нові медіа, живопис. Під час перших зустрічей, підлітки здійснили екскурс в історію мистецтва – від кам'яного віку до наших днів, ознайомилися з особливостями використання сучасних технологій у мистецтві, дізналися, що таке медіамистецтво і які його види існують. 

Подальші зустрічі Сергія Петлюка з читачами бібліотеки були присвячені історії кінематографа й анімації. Говорили про те, яким було кіно 100 років тому і чим воно відрізняється від сучасного, дізналися, як створюється анімація. 

Учасники проекту виконували різноманітні практичні завдання: досліджували район Підзамче, робили фото і відеорепортажі особливих локацій нашого міста. Разом з наставником створили анімаційне відео за допомогою програми Pencil 2D й змонтували відеоролик під назвою «Дім, в якому ми хочемо жити». 

В арт-резиденції «Я там, де мені добре» підлітки спілкувалися, дискутували, висловлювали свою точку зору про явища, які відбуваються у нашому місті, про громадські простори для розвитку та дозвілля, про проблеми, які потрібно вирішити, щоб наше місто було ідеальним.