Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Сучасний простір для кожного

12 серпня бібліотека «Під Високим Замком» (бібліотека-філіал № 27 ЦБС для дітей м. Львова) зустрічала своїх користувачів в оновлених приміщеннях, з новими книжками і новими можливостями. Після реставрації фасаду історичної будівлі на вулиці Б. Хмельницького, 175  та капітального ремонту приміщень, бібліотека перетворилася на сучасний  бібліохаб  – інтерактивний простір для читання,  розвитку, натхнення, взаємодії. 

«Сюди інвестували більше 6 млн грн, але це ті кошти, про які ми ніколи не будемо шкодувати, бо вони інвестуються у дітей і наше майбутнє», – сказав на відкритті мер Львова Андрій Садовий.

Реставрація здійснена  за проектом, розробленим архітекторами компанії «Рутенія» з врахуванням усіх побажань читачів, бібліотекарів та громади району. У БібліоХабі «Під Високим Замком» створені комфортні умови для активного і творчого дозвілля читачів! Простір бібліотеки (160 м2) облаштований зручними меблями, сучасною технікою, має вигідне зонування – коворкінг-зона, релакс-закапелок, казкова вітальня, арт-манеж, ерудит-вулик. Тут є локації, де можна читати, навчатися, гратися, творити й відпочивати.

Всі мрії дітей реалізовано!