Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Традиції, що зміцнюють сім’ю

8 липня – Український день родини. В цей день ми хочемо розповісти про сім’ї, де здоровий спосіб життя є родинною традицією, адже батьки на власному прикладі демонструють дітям його переваги.

Все життя присвятила спорту дружна родина Грибиків з Рясне. Усі члени сім'ї займаються дзюдо. Батьки підтримують та надихають синів Василя, Миколу та Ярослава на спортивні звершення. Завдяки наполегливій праці та систематичним тренуванням хлопці неодноразово здобували перемоги у змаганнях з дзюдо, як в Україні, так і за кордоном.

Юні спортсмени родини Коретчуків, щоденно роблять фізичні вправи, не зважаючи ні що. Адже, якщо бути цілеспрямованим та дисциплінованим, то й в домашніх умовах можна ефективно тренуватися і досягати високих результатів.

Хтось тренується на результат, а хтось – для задоволення. Одним подобається активний відпочинок, інші ж люблять просто порелаксувати з книгою. А сім’ї  Мирослави Ельяшевської та Іванни Сенів вміло поєднують кілька уподобань, адже вони не лише багато читають, а й залюбки катаються на велосипедах. А, як відомо, велоспорт – це  і відпочинок, і заняття спортом, і захоплива подорож водночас!

Стати прикладом для наслідування може спортивна сім'я Володимира та Наталі Сімашків, позаяк, усі в родині ведуть активний спосіб життя та підтримують чудову фізичну форму. І не має значення, якому саме виду спорту кожен з них надає перевагу, важливий лише результат. Оскільки по-справжньому щасливою може бути тільки міцна і здорова родина!

А літня енерджі-програма «Книга, спорт, релакс» триває! Попереду на нас чекає ще багато цікавих історій про активно-спортивне літо наших читачів та бібліотекарів.