Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Книга, спорт, релакс

У бібліотеках Львова для дітей 16 червня стартувала літня енерджі-програма «Книга, спорт, релакс»!

Передбачалося, що це літо буде багатим на спортивні події, культурно-розважальні заходи, музичні фестивалі й захопливі подорожі. І хоча, через карантинні обмеження, наші плани дещо змінилися, онлайн енерджі-програма має на меті допомогти користувачам дитячих бібліотек, не зважаючи ні на що, провести літо весело й активно. 

Щотижня, впродовж літніх канікул, на фейсбук-сторінках ЦБС для дітей міста Львова до уваги підписників – літературно-оздоровча синтез тріада, що містить багато мотиваційного та пізнавального контенту. Кожного вівторка – bоок-день (віртуальні огляди, творчі читання, промоція книги). Щосереди – спорт-день (онлайн руханки, експрес-тренування, фітнес-челенджі). Кожного четверга – релакс-день (веб-мандрівки, арт-майстерки, лаунж-тайми).

Перший тиждень Програми був досить плідним і змістовним: анонси, веб-огляди та презентації книг від дитячих бібліотекарів міста; спортивні майстер-класи від зіркових тренерів і наших юних читачів; цікаві ідеї для мандрівок; добірки корисних порад для творчості й відпочинку та багато іншого.

Літня енерджі-програма «Книга, спорт, релакс» й надалі буде дуже насиченою. Тож запрошуємо усіх охочих провести це літо з нами онлайн і отримати заряд бадьорості, позитиву й натхнення!

#літня_енерджі_програма