Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Світ дитинства, фантазій і мрій

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, дитячі бібліотеки Львова запросили своїх юних користувачів до бібліотечного позитив-мікрофону «Все буде ОК!», щоб вони поділитися з нами своїми думками, бажаннями, мріями. Розповіли про те, яким бачать своє майбутнє, про свої інтереси й захоплення, про те, що їх зараз найбільше хвилює, про те, що вони хотіли б змінити у світі дорослих, щоб він став для них більш комфортним і безпечним. Передусім, ми прагнули переконатися, що кожна дитина почуває себе захищеною, тому ми надали слово дітям.

Наші юні друзі охоче розповідали про свою родину, про досягнення у навчанні, музиці, спорті, про те, ким вони хочуть стати у майбутньому. Найбільш завзяті книголюби ділилися враженнями про книги, прочитані під час карантину, презентували свої бібліотеки та висловлювали сподівання, що незабаром зможуть знову до них завітати. Також діти розмірковували про те, що таке справедливість і рівність, зясовували, які у них є права та свободи.

У бібліотечному позитив-мікрофоні взяли участь не лише читачі дитячих бібліотек Львова, а й наші друзі з Одеси, Маріуполя, Кривого Рогу. До них долучилися діти з Болгарії та із Сполучених Штатів Америки. Усі мали можливість вільно висловитися.

Жваві та поважні, відкриті та сором’язливі, невгамовні та стримані – загалом діти дуже різні, але дитячі мрії надзвичайно схожі. Віримо, що вони здійсняться і все буде добре!

Слухайте і дивіться на бібліотечних фейсбук-сторінках  ЦБС для дітей міста Львова за хештегом #ВсебудеОК!