Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

#ЛьвівськіКартинки

 

Цьогоріч рідний Львів не влаштовував навесні свято з нагоди свого Дня народження. Через карантин львівяни не змогли вдосталь намилуватися яскравими відблисками сонця у вікнах архітектурних памяток старого міста, насолодитися весняним буянням парків і скверів, освіжитися прохолодою міських фонтанів, прогулятися старовинними гамірними вуличками, наповненими ароматами львівських пляцків та запальними мелодіями вуличних музик.

Бажаючи створити особливу атмосферу свята, бібліотеки ЦБС для дітей міста Львова запросили усіх, хто любить місто Лева, хто фотографує, малює, оспівує його і має у своїх домашніх архівах авторські світлини, відео, картини чи малюнки, які відображають красу і неповторність Львова, до участі в онлайн-дайджесті «Львівські картинки-карантинки»У програмі: urban-замальовки (архітектурні принади), art-візитівки (мистецькі події), natura- етюди (природничі візії).

Щоб долучитися до формування онлайн-дайджесту  необхідно було:

1. Вподобати нашу сторінку Biblioteky Lvova dlya ditej.

2. На своєму профілі у Facebook публічно розмістити допис з фото чи відео до дайджесту, під яким протегати сторінку Biblioteky Lvova dlya ditej і поставити хештег #ЛьвівськіКартинки.

3. Зібрати найбільшу кількість вподобань під своїм постом і отримати книгу в подарунок.

Дуже багато юних талановитих львів’ян виявили бажання позмагатися за приз і взяли учасnь в нашій онлайн події на честь Дня міста.

Найбільшу кількість вподобань (323), завдяки активності своєї групи підтримки, набрала читачка Бібліотеки Під Високим Замком (бібліотека №27) Уляна Войчишин і її малюнок «Яскраве місто».

Після закінчення карантину на Уляну у бібліотеці №27, за адресою: м. Львів, вулиця Б.Хмельницького, 175, чекає обіцяний приз.