Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Обережно, інфовірус!

Бібліотеки Львова для дітей, з метою протидії маніпуляції страхами та підтримки позитивного сприйняття ситуації карантинних обмежень, з 28 по 30 квітня провели  онлайн кампанію-викриття «Обережно, інфовірус!»

В рамках кампанії на facebook сторінках ЦБС для дітей міста Львова, під хештегом #обережноІнфовірус, у рубриці Stop fake ознайомлювали з цікавими фактами й спростовували неправдиву інформацію про CoViD-19 та інші вірусні захворювання. У рубриці Life hack ділилися порадами, як пережити карантин з користю. В Art room говорили про вплив пандеміїї на мистецтво, та презентували свою творчість.

Зокрема, на facebook сторінках Дитяча бібліотека на ОКружній (бібліотека№26) та ART Prostir. Відділ мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова у рубриці Art room були широко представлені творчі роботи читачів «коронавірусної» тематики.

Бібліотека Під Високим Замком (бібліотека №27) оприлюднила у рубриці Stop fake краєзнавчі розвідки про перебіг вірусних інфекцій різних років.

У рубриці Life hack SMART-бібліотека (бібліотека №21) презентувала низку креативних ідей та практичних порад, як провести час на карантині з користю для усієї родини. А читачі бібліотек №22 і №35 продемонстрували креативні захисні маски, виготовлені власноруч.

Пазл-бібліотека для дітей 36 провела для малят і батьків психологічний майстер-клас «Неіснуюча тваринка на карантині» за участі волонтерки бібліотеки № 36, арт-терапевта, психолога Ірини Харченко.

Дотримуватися заходів карантину і не поширювати фейків про коронавірус – прості правила, які допоможуть врятувати життя нашим рідним і близьким.