Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

#ВеликийТиждень

Напередодні Великодня бібліотеки ЦБС для дітей міста Львова запросили своїх читачів, друзів, колег та партнерів взяти участь в онлайн марафоні «Осяйна радість».

Завітавши на бібліотечні facebook сторінки у передвеликодній тиждень, усі охочі могли, в онлайн режимі, погостювати у «Домашній вітальні», долучитись до «Святкової порадні», попрацювати у «Великодній майстерні».

Гості «Домашньої вітальні» щодня, протягом тижня, дізнавалися цікаві факти про історію святкування Великодня в Україні та світі, знайомилися великодніми традиціями, звичаями, символами та біблійними сюжетами. Учасники майстер-класів «Великодньої майстерні» створювали вітальні листівки та святковий декор для прикрашання оселі, навчалися вправно фарбувати яйця, писати писанки, оздоблювати великодні кошики. У «Святковій порадні» господині ділилися своїми кулінарними секретами, рецептами приготування пасок, великодніх страв та інших смаколиків.

Окрім того, в рамках марафону бібліотека № 10 організувала для своїх юних читачів у фейсбук-групі Бібліотека в десятку конкурс «Домашній писанкар», бібліотека №11 започаткувала на своїй сторінці На дві половини мікс-бібліотека рубрику «Рецепти від відомих людей», Бібліотека Під Високим Замком (бібліотека№27) провела флешмоб #Поетичний_Великдень.

Більше інформації про перебіг онлайн марафону «Осяйна радість» шукайте на наших facebook сторінках під хештегом #ВеликийТиждень.