Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Караван історій від Маркіяна Прохаська

Молодий письменник, журналіст, мандрівник, Маркіян Прохасько, поділився з читачами SMART-бібліотеки (бібліотека № 21) своїми враженнями від експедиції в Антарктиду. З перших уст діти дізнались всі подробиці  мандрівки і занурились у дивовижний світ таємничого континента. 

Маркіян з дитинства любив географію і мріяв мандрувати. Ще будучи студентом Школи журналістики УКУ, він запланував подорож в Антарктиду, здійснити яку допоміг директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий

Українська антарктична станція «Академік Вернадський» приймала Маркіяна, але він самотужки мав туди дістатися, тому що на кораблі, яким подорожували члени експедиції, не було достатньо місця. 

На туристичній яхті хлопець добирався до станції два тижні, дорогою милувалися крижаними пейзажами. Антарктида  вразила своєю величністю – незвіданими просторами, відсутністю цивілізації та складними погодними умовами.

Діти з задоволенням слухали розповіді Маркіяна про будні антарктичної станції, про плавучі крижані гори (айсберги), смішні історії про пінгвінів та трішки страшні – про морських леопардів.

Вражень від подорожі молодому письменнику вистачить на цілу книгу, на яку діти з нетерпінням чекатимуть.