Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Книжка пишеться, книжка малюється

4 березня у Комфорт- бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) відкрилася виставка книжкових ілюстрацій молодої львівської художниці,  випускниці Української Академії Друкарства Олени Хорошаєвої-Жмінки «Малюю між слів…». Виставка презентує малюнки до двох проілюстрованих Оленою книжок: «Абетка» Людмили Скоріантової (видавництво «Аверс», 2017 р.) та «Розповім я Вам, Малята!» Оксани Сулим (видавництво «Апріорі», 2019).

На відкриття виставки завітали малюки, які захоплено розглядали яскраві  сонячні малюнки. Олена безумовно знає, які книги до вподоби дітям, адже вона працювала у дитячій бібліотеці № 9 ЦБС для дітей м. Львова. 

Ілюстраторка Олена Хорошаєва-Жмінка та авторка збірки поезій «Розповім я Вам, Малята!» Оксана Сулим зустрілися з юними прихильниками своєї творчості. Діти слухали вірші в авторському  виконанні, шукали персонажів книги серед творчих робіт, представлених на виставці, і взяли участь у майстер-класі від художниці.

Юні читачі отримали у подарунок від авторів книги з автографами і висловили вдячність за прекрасні миті, проведені у бібліотеці!