Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Пам'ять, яка нас гуртує

У День Героїв Небесної Сотні в бібліотеках Львова для дітей відбулася низка заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті відважних патріотів України.

Альманах пам’яті «Подвиг Героїв Небесної Сотні» у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19) нагадав присутнім про події, що змінили Україну та про сміливців, які стали символом відваги й самопожертви в ім'я Гідності та Свободи. 

У Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека №4), спільно з Львівською державною музичною школою №8, провели концерт-реквієм  «Ангели-воїни». Викладачі та юні таланти школи підготували пісні, вірші, музичні композиції на знак вшанування нескорених, які продемонстрували яскравий приклад мужності, сили духу й патріотизму.

До щорічної мистецько-патріотичної акції «Ангели пам’яті» долучились читачі  бібліотек №22, №10 та Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека №42), виготовивши і розвісивши на гілках дерев паперових янголів, на згадку про подвиг Героїв Майдану. 

Хвилиною мовчання вшанували у Мікс-бібліотеці «На дві половини» (бібліотека №11) Героїв, які «назавжди залишились на Майдані». Нині, у шосту річницю цієї скорботної дати, українці повинні пам’ятати, яку ціну заплатили у боротьбі проти беззаконня і несправедливості.