Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Публічні бібліотеки для дітей: конфіґурації 2019 року

Мережа дитячих бібліотек, що є осередками популяризації книги та читання, просторами для розвитку дитини та активності родини, добре відома громаді нашого міста, тому звіт Публічних бібліотек для дітей Львова за 2019 рік відбувався при повній залі. 

Директор системи Валентина Галушко зауважила, що у 2020 році ЦБС для дітей м. Львова святкуватиме своє 40-річчя і це є чудовою нагодою підсумувати та оцінити результати роботи та здобутки попередніх років.

Гранд-резюме «ЦБС для дітей у 2019 році: професійний модус» презентувала заступник директора Наталія Бібіка. Вона зазначила, що основними напрямки роботи системи у 2019 році були: невпинний розвиток мережі, розбудова інтелектуально-творчого середовища для дітей та юнацтва, підтримка концепту партнерської взаємодії. Звітувала про втілення найбільш успішних проектів, про реалізацію загальносистемних івентів, про активне залучення партнерів і громади до модернізації бібліотечних просторів. Незмінними орієнтирами у подальшій роботі дитячих бібліотек Львова були названі: клієнт-сервісне обслуговування, популяризація читання у будь-якому форматі, організація змістовного дозвілля громади міста у креатив-середовищі. 

Очільниця  Управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради Христина Береговська належно оцінила професійні досягнення публічних бібліотек для дітей м. Львова та побажала нам і надалі залишатися активними дієвцями у царині культури.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич відзначив, що бібліотеками протягом минулого року багато зроблено, а також пообіцяв  і надалі лобіювати інтереси ЦБС для дітей щодо виділення бюджетних коштів на проведення ремонтних робіт у Цетральній дитячій бібліотеці.

Незмінні партнери ЦБС для дітей м. Львова – краєзнавець, методист НМЦО м. Львова Аліса Васільєва, заступник міського голови м. Винники Богдан Шустер, заступниця директора з виховної роботи Львівської загальноосвітньої школи №43, учителька української мови та літератури Майя Демчина висловили вдячність та надію на плідну співпрацю у 2020 році.