Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Павло Гудімов: людина, яка живе мистецтвом

На зустріч з читачами Центральної дитячої бібліотеки м. Львова завітав цікавий та розумний співрозмовник – український музикант, гітарист, колекціонер мистецтва, арт-менеджер, куратор багатьох мистецьких проектів, екс-гітарист гурту «Океан Ельзи» Павло Гудімов.

Павло одержимий мистецтвом, тому всіляко розвиває та популяризує його. Адже музика та візуальне мистецтво є невід’ємними частинами його життя. Активно займатися музикою він почав з 1991 року, у 1994-му став гітаристом групи «Океан Ельзи».

Павло розповів маловідомі факти про перший склад «Океану Ельзи», про те, як полишив групу і створив власний гурт «Гудімов», який є частиною культурного холдингу «Гудімов арт-проект». До складу холдингу також входять видавництво «Артбук», креативна група «Акцент», архітектурна майстерня «Я Дизайн», арт-центр «Я Галерея».

У Гудімова багато ідей і потужна команда однодумців, його холдинг займається архітектурою, дизайном інтер'єрів, ландшафтним дизайном, графічним та веб-дизайном, проводить лекції та майстер-класи, круглі столи і дискусії, ініціює музейні проекти, організовує виставки українських художників тощо. 

Павло є справжнім експертом з візуального мистецтва і з першого погляду може дати оцінку культурної вартості того чи іншого мистецького витвору. У Центральній дитячій бібліотеці м. Львова Павло виявив аж два надзвичайно цінних арт-об’єкти – керамічні панно (1979 р.) авторства Інни Туманової-Єршової та Ольги Безпалків, художників-керамістів Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики

Гудімов запросив усіх присутніх наблизитись до панно «Дорогами казок» Інни Туманової-Єршової, щоб доторкнутися до краси і відчути тепло унікального керамічного витвору мистецтва.

Розповіді Павла Гудімова про мистецтво не залишили нікого байдужим і надихнули присутніх творити та пізнавати.