Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

І читали, і співали – Миколая зустрічали!

Усі, хто вірить у дива, з нетерпінням чекали Дня Святого Миколая. Адже в цей день здійснюються заповітні мрії, пакунки наповнюються солодощами та подарунками, а серця – радістю та добром.

Юні читачі дитячих бібліотек міста увесь рік були чемними, прочитали багато книжок і отримали від Святого Миколая щедрі дарунки. 

Казкові прем’єри, святкові кіносеанси, літературні подорожі, різноманітні майстер-класи, чарівні сюрпризи й атракції  відбувалися в День Святого Миколая у дитячих бібліотеках міста. 

Діти були активними учасниками святкових подій – співали, танцювали, читали вірші, і Святий Миколай роздав їм подарунки.

А у відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова в цей день відбулося благодійне свято для особливих дітей «Миколай творить дива». Кожна дитина отримала трішки тепла, радості, солодощі у подарунок й поетичну аудіозбірку «Принагідний гість», створену у бібліотечній студії звукозапису «Формат+» до 110-річчя з дня народження Б.-І. Антонича, поета-мрійника, який бачив життя у яскравих барвах.