Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Дивовижний Китай: мандрівка дванадцята

Впродовж року в усіх бібліотеках ЦБС для дітей м. Львова, у рамках ніхао-проекту «Дивовижний Китай: 12 мандрівок» (до Року Китаю в Україні), проводяться різноманітні заходи, під час яких читачі знайомляться з традиціями, природою, пам’ятками, мовою та літературою, винаходами, мистецтвом, бойовими мистецтвами, кухнею, школою, містами, технологіями, виробництвом Піднебесної.

Industrial-панорама «Фабрика світу, або Вони все зробили!» – заключний захід в бібліотеці-філіалі № 3 у рамках ніхао-проекту. Учасники панорами говорили про надвиробництво товарів у країні, умови праці на китайських фабриках, про безліч хороших брендів та їх дивовижних і банальних підробок, про шалений товарообіг Китаю з іншими країнами та способи доставки товарів у найвіддаленіші куточки світу.

Найбільше захоплення у читачів викликав процес пошуку китайських речей на собі та навколо себе й лайфхаки, які допоможуть відрізнити брендові речі від подібних до них фальшивок. Дійшли висновку, що китайські товари бувають різними та що велика ціна – не завжди показник високої якості.

Проект завершується та сподіваємось, що його учасники продовжуватимуть цікавитися темою Китаю й колись неодмінно відвідають цю чудову, надзвичайно суперечливу і могутню країну.