Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Гутірка з уже не-дітьми

Говорити й писати про підлітків страшенно складно, дуже відповідально і надзвичайно цікаво. Підліткова література світ, де можна побачити проблеми інших і вберегтися від власних помилок. І як добре, що знайти відповіді на нелегкі запитання можна у книгах українських авторів. А ще краще, мати можливість поспілкуватися з ними безпосередньо – розповісти про те, що хвилює, запитати про те, що цікавить.

Таку нагоду отримали читачі Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека № 42), адже тут два дні поспіль відбувалися зустрічі з талановитими молодими письменницями Поліною Кулаковою та Оксенією Бурлакою.

Про Поліну Кулакову шанувальники гостросюжетної прози дізналися у 2014 році, коли з’явився її дебютний роман-горор «Я пам’ятатиму твоє обличчя». Далі детективний трилер «Корсо» (2017 р.). І нарешті, в березні 2019-го у видавництві «Дім Химер» виходить друком напружений психологічний трилер «Дівчина, яку ми вбили», який і був презентований письменницею у Комфорт-бібліотеці. Захоплення і подив викликала у читачів авторка тендітна молода дівчина, яка пише у жанрі трилер і горор. Письменниця зізналася, що й сама любить читати книги з напруженим динамічним сюжетом.

Наступною була зустріч з Оксенією Бурлакою,  авторкою суперпопулярної серед підлітків, і не тільки, повісті «Поцілунок був не останній». Під час презентації цієї книги читачі дізнались десять науково доведених фактів про користь та необхідність поцілунків. Сама Оксенія багато разів поцілована Богом бо має не один талант: вона письменниця, композитор, копірайтер, піар-фахівець.

Теплі зустрічі у Комфорт-бібліотеці пройшли на одному подиху. А теми майбутніх зустрічей підказали письменницям читачі бібліотеки.