Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Ненудна класика, або Як полюбити оперу

У рамках мистецького синтез-проекту «BiblioМельпомена» в Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4) відбулася творча зустріч «Розкішні образи, втілені баритоном» за участі соліста Львівського національного театру опери та балету імені С. Крушельницької Степана Тарасовича.

Виявляється, назва жанру «опера» з латинської перекладається як «робота». Гість розповів присутнім про особливості і характеристики опери, які допоможуть зрозуміти це мистецтво, про свої улюблені оперні постановки, про найхаризматичніші образи, втілені на сцені. Відкрив таємниці закулісся Львівського оперного театру, поділився цікавими історіями зі сценічного життя.

Підлітки проявили неабиякий інтерес до оперного мистецтва та насолодилися співом артиста, прослухавши у його виконанні українську пісню «Ой ти, дівчино, з горіха зерня» (слова Івана Франка, музика  Анатолія Кос-Анатольського).

Зустріч зі співаком занурила присутніх в таємничий світ опери, а один з найкрасивіших театрів Європи здобув нових прихильників.