Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Свято героїзму

14 жовтня в країні відзначали День захисника України та День українського козацтва. З нагоди цих свят у бібліотеках ЦБС для дітей м. Львова проводились різноманітні заходи.

Зокрема, у бібліотеці №10 відбулася історико-літературна гра «Їхали козаки», учасники якої продемонстрували свою кмітливість, винахідливість, відвагу та готовність будь-якої миті стати на захист своєї країни.

Під час арт-палітри «Козацькі замальовки» у бібліотеці №13 слухали Козацький марш, зачитували уривки з «Енеїди» І.Котляревського, захоплювались завзяттям козаків, розглядали комікси про їхнє життя та малювали свої.

Kozak-day «Слава не поляже, а про себе розкаже» у SMART-бібліотеці (бібліотека №21) видався яскравим та насиченим. Презентували книги про українських героїв, переглядали документальні фільми про воїнів-захисників та мультфільми про козаків. Вихованці школи бойового гопака «Шаблезуб» продемонстрували присутнім на святі чудову фізичну підготовку, блискавичну швидкість удару і дали майстер-клас з бойового гопака.

Історичний репортаж «Козацькими дорогами» ознайомив читачів бібліотеки №22 з героїчними подвигами, традиціями та звичаями українських козаків. Діти здійснили віртуальну подорож місцями козацької слави, змагалися у знаннях історії, спритності й силі та довели, що є гідними нащадками свого роду .

Козаки впродовж століть пильно стояли на сторожі свободи і гідності України, їх головними рисами були не тільки розум, а й сила, сміливість та дотепність. Під час гри-вікторини «Козацькими стежками» відвідувачі Медіатеки «Мультиплекс» (бібліотека №19) пригадали історію славного козацтва, відчули себе справжніми козаками та козачками. Відповіли на питання вікторини, проявивши при цьому товариськість та кмітливість, а у спортивних змагах – спритність та вправність. Відео-репортаж «Сила нескорених» – це знайомство з історією одного з головних державних свят, Дня захисника України. Присутні переглянули документальний фільм «Рейд. Сила нескорених», присвячений героїзмові українських десантників, які зупинили російську агресію у 2014 році.

То ж пам’ятаймо Героїв!