Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Діти і Антонич: творчий пошанівок

До 110-річчя від дня народження та Року Богдана-Ігоря Антонича на Львівщині бібліотеки ЦБС для дітей міста Львова провели Поетичний марафон «Хрущі як вірші, вірші як хрущі».

Незважаючи на дощовий день, читачі Мікс-бібліотеки «На дві половини» (бібліотека № 11) зібралися біля пам’ятника українському поетові, прозаїку, перекладачеві Богдану-Ігорю Антоничу. Ліричний презент «На згадку про Антонича» розпочався читанням віршів й продовжився у стінах бібліотеки, де слухали цікаві факти про його життя та творчість.

У Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19), під час літературно-поетичної композиції «Весни розспіваної князь» за участі очільниці Фундації дослідження Лемківщини Наталі Криничанки, присутні говорили про феномен Б.-І. Антонича та декламували його поезії.

Ліричні нариси «Я вертаюсь, Вкраїно моя!» у бібліотеці  № 3 зібрали шанувальників творчості Б.-І. Антонича. Насолоджувалися мелодійними рядками поезій митця, відкривали для себе нові грані його таланту. 

У відділі мистецтв Центральної бібліотеки для дітей не тільки читали поезії Антонича, а й співали. Також створили з ялинкових гілок, осіннього листя, вишневого соку та щіпочки чаю яскравий портрет поета.

Поетичне занурення «Боюсь згасити світло лампи» у бібліотеці №22 вразило присутніх театралізованою атмосферою, що відобразила дух епохи, в якій жив і творив поет.

Під час читання-рефлексії «Росте хлоп'я, мов кущ малини» у бібліотеці № 13, діти у малюнках виявляли свої почуття та емоції, викликані творчістю Антонича.

Загалом учасниками поетичного марафону стали читачі та бібліотекарі усіх дитячих бібліотек міста, поціновувачі таланту Б.-І. Антонича, натхненні творчістю молодого літературного дарування.