Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Бібліотека incognita: відкриття і здивування

Кожного року, у Всеукраїнський день бібліотек, книгозбірні ЦБС для дітей міста Львова демонструють своїм читачам творчі аспекти бібліотечного повсякдення, відкривають нові грані бібліотечної професії. 

Отже, 30 вересня наші юні читачі досліджували і відкривали заново свої бібліотеки, цікавились і дивувалися, спілкувалися і отримували відповіді на запитання під час заходів, що проводилися з нагоди професійного бібліотечного свята в усіх дитячих бібліотеках міста у рамках Діскавері-дня «Бібліотека incognita». 

У Центральній дитячій бібліотеці найменші читачі під час бібліорозваг «Клуб веселих і начитаних» познайомилися з тематичною картотекою, автоматизованою книговидачею і уявили себе бібліотекарями майбутнього. А переможці квест-лабіринту «Таємниці книжкових закапелків» мали можливість зазирнути до книжкових  фондів відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

У бібліотеці № 3, під час бібліокешингу «За скарбами – книжковими стежками!», читачі «здійснили подорож» до книгосховища, відчули себе трішки бібліотекарями  та навчилися грати у команді.

Книжкові багатства найвідоміших бібліотек світу відкрив перед читачами Бібліотеки для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4) бібліотечний лабіринт «Таємниці славетної Мудрагелії».

У бібліотеці № 10 під час позитив-акції «За що я люблю свою бібліотеку» звучали привітання із професійним святом і теплі побажання з незвичним баченням майбутнього від читачів, партнерів та друзів бібліотеки.

Учасники піраміди знань «Закони книжкових полиць» у Мікс-бібліотеці «На дві половини» (бібліотека № 11) знайомилися з цікавинками книжкового фонду,  які чекають своєї черги, щоб поповнити відкритий доступ і потрапити до рук своїх читачів.

Інформ-експресом «Дивовижні факти з життя бібліотек» читачі бібліотеки № 13 здійснили відеоподорож книгозбірнями світу, де зібрані найцінніші примірники літературної спадщини людства.

Діскавері-день зібрав численне читацьке товариство у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19), під час дублер-шоу «Бібліотекар на годину» кожен міг відчути себе у ролі бібліотекаря та порекомендувати користувачам свої улюблені книги.

До SMART-бібліотеки (бібліотека № 21) вишикувалась чимала черга з бажаючих відвідати smart-вечірку «Бібліотека – це наш простір», учасники якої мали змогу у затишній атмосфері читати книги у різних форматах, обмінюватися думками і враженнями від прочитаного, знайти нових друзів.

Під час розважальної гри «У бібліотеці як вдома» читачі бібліотеки № 22 відвідали таємні бібліотечні закутки, віднайшли ще непрочитані книги і навіть намалювали портрети своїх бібліотекарів.

Працівники Бібліотеки для дітей на ОКружній (бібліотека № 26) у рамках Діскавері-дня провели для першокласників інтерактивну екскурсію «Зазирнути у книжкову скарбницю», а для читачів старших класів – профі-гру «Бібліолабіринти», під час якої підлітки розгадували шифри таблиць Універсальної десяткової класифікації та опановували правила розстановки книг на стелажах.

Юні бібліо-детективи брюховицької дитячої бібліотеки № 29, опановуючи навички бібліотечної професії і відкриваючи таємниці  книгосховища, намагалися розгадати загадку «Як стати бібліотекарем за один день».

Будь-хто міг перелякатися цього дня, потрапивши у потаємні закуточки  Пазл-бібліотеки (бібліотека № 36), але тільки не учасники бібліо-хованок «Боягузам тут не місце», які у бібліотечному книгосховищі почувалися як вдома.

Ексклюзив-розвідка «Приховане життя бібліотеки» відкрила для друзів Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека № 42) цікаві можливості, ексклюзивні послуги та прихований потенціал улюбленої книгозбірні.