Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Ексклюзивний портрет для зірки

Скромна школярка з Ходорова, Наталія Атаманчук, дуже любить музику та кіно і має багато кумирів серед популярних українських й зарубіжних співаків та акторів. Але дівчина не лише захоплюється талантом та працездатністю зіркових знаменитостей, а й малює їхні портрети.

«Дві краплі», саме таку назву має перша виставка робіт юної художниці, яка відкрилася 28 серпня у відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки міста Львова. На виставці експонуються портрети  зарубіжних зірок  – Джастіна Бібера, Аріани Ґранде, Емми Уотсон, Тома Фелтона, українських – Джамали, Наді Дорофєєвої, Олі Цибульської, DZIDZIO, які дійсно, «як дві краплі води» схожі з «оригіналами».  Виставку відвідали учасники гурту «Joryj Kłoc», портрет яких також представлений серед інших. Хлопці познайомилися з художницею та зробили селфі зі своїми прихильниками. 

Присутні з цікавістю розглядали роботи Наталії та намагалися впізнати знаменитостей, які на них зображені. Найактивніша учасниця вікторини отримає у подарунок свій портрет, намальований художницею.

Виставка триватиме у відділі мистецтв ЦДБ до 28 вересня. Кожен охочий може її відвідати, віднайти свого кумира та зробити селфі біля його портрета.