Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Країна, в якій ми мріємо жити

У синьо-жовті барви прибралися бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова з нагоди Дня прапора та 28-ї річниці Дня Незалежності України. Читачі дитячих бібліотек взяли участь у різноманітних тематичних заходах – святкових розвагах, майстер-класах, патріотичних іграх та годинах.

В Центральній дитячій бібліотеці учасники патріот-діалогу «Кольори Державного Прапора України» шукали відповіді на питання, – що ж все-таки символізують кольори українського прапора, та що вони означають для кожного українця. «Це колір сонця, колір неба, колір колосся, води, повітря, а ще, – це символ незалежності нашої Батьківщини», – зробили висновок учасники діалогу. 

Під час пізнавальної мозаїки «Нашого цвіту по цілому світу», читачі відділу обслуговування учнів 5-9 класів ЦДБ пригадували імена українців, які прославили свою державу на весь світ та говорили про співвітчизників, які використовують всі можливості для покращення іміджу нашої країни.

Патріотична гра «Твоя країна – Україна», за участі провідного фахівця із соціальної роботи ВСР Франківського району Ольги Янківської, відбулася у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19). В дружньому колі діти ділились своїми роздумами та мріями про майбутнє України. Взяли участь у конкурсах та вікторинах, перевірили свої знання з історії рідного краю, дізнались нові факти з життя сучасної України й на завершення створили вітальну святкову листівку. 

До SMART-бібліотеки (бібліотека № 21) напередодні свят завітали представники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Львівській області. У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!» в бібліотеці відбулась інформ-панорама «Ми – українська нація». Гості розповіли дітям про історію святкування Дня Незалежності України та  Дня Прапора в Україні й наголосили на тому, що кожна людина у правовій державі має знати свої права і вміти їх відстоювати. 

Під час арт-палітри «Україна моєї мрії» у бібліотеці № 13, діти у малюнках, віршах та прозі, висловлювали свої побажання про те, якою хотіли б бачити Україну і розповідали в якій країні вони мріють жити.

Святково-творча атмосфера панувала у ці дні в бібліотеці № 22. Юні читачі натхненно  декламували поезії про Україну, плели символічні браслети-обереги й виготовляли з кольорового паперу барвисті віночки та український стяг з жовтих і блакитних долоньок.

Відкритий мікрофон «Моя пісенна країна зоветься в світі Україна» у Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) зібрав юні таланти, які натхненно декламували вірші про Україну і співали патріотичні пісні.

Під час Ukraine-вечірки «Синьо-жовті мрії» у Пазл-бібліотеці (бібліотека № 36), діти будували в уяві щасливу і багату Батьківщину – країну успішних людей, яким не байдужа доля України. А ще, відповідали на питання вікторини, читали українські вірші та легенди, малювали державні символи, створювали патріотичні піскові анімації. 

А мрії у всіх нас однакові – «мир та спокій в державі», «повернення додому наших захисників», «вільна та незалежна Україна».