Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

«Чічка» – історія про душу української жінки

Презентація нового роману «Чічка» знаної письменниці Людмили Когут відбулася у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19).  Авторка дуже правдиво й зворушливо поєднала нелегку долю героїні твору Михайлини-Чічки та непрості події, які переживала наша країна в  середині й другій половині ХХ століття: боротьба УПА, виселення українців з рідних домівок, людські втрати та поневіряння.  

Особливістю роману «Чічка» є те, що кожен розділ починається  поетичними рядками незабутнього Василя Симоненка. Такий підхід притаманний письменниці майже в усіх її творах, що позитивно позначається на цілісному розумінні та сприйнятті тексту, адже авторка є глибокою шанувальницею поезії.

Письменниця поділилась цікавими фактами, які увійшли до роману, а читачі, котрі вже встигли прочитати «Чічку», ділились своїми враженнями, висловлювали захоплення сюжетом та дякували за насолоду від читання.

Зустріч подарувала море позитивних емоцій та хвилини щирого й невимушеного спілкування поціновувачів літературного слова, друзів та рідних авторки.