Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Мистецтво на стику ремесел

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки міста Львова (вул. Т.Окуневського, 3) відкрилась виставка «Повторна експлуатація», яка поєднує в собі елементи дерева й живопису. На виставці представлені роботи двох львівських митців: художника Андрія Сагана  та майстра по дереву Івана Жогла.

Андрій Саган – читач ЦДБ з багаторічним «стажем». Молодий художник вже презентував свої роботи на виставках живопису: «Construction» (2018), «ВзаємнаДія» (2019) та на спільній виставці «Cooperation» (2019), яка поєднала живопис Андрія, вироби з дерева Івана Жогло та музику гурту «NAZVA». Окрім того, Іван та Андрій взяли участь у проекті Павла Гудімова  «Ангели» і створили ангела з дерева у майстерні «Ангелотворення», започаткованій під час  цьогорічного Фестивалю «Ніч у Львові».

Під час відкриття виставки «Повторна експлуатація», автори розповіли присутнім про свої захоплення і розкрили секрети творчої взаємодії, адже орнаменти картин Андрія гармонійно поєднуються з дерев'яними витворами Івана. Іван Жогло наочно продемонстрував, як із дерев’яних залишків та непотрібних дощок можна виготовити неймовірно прекрасні і корисні речі: настільні лампи, столи, картини та багато іншого.

Діти з величезним задоволенням долучились до «#ангелотворення» та розмалювали ангела (створеного Іваном Жогло), який став окрасою виставки «Повторна експлуатація», що триватиме до 25 серпня

Відділ мистецтв ЦДБ м. Львова запрошує усіх помилуватися чудовими експонатами і зробити селфі з ангелом.