Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Яскравий світ векторної графіки

Напевно складно знайти людину, яка не любить малювати, хоча не всі ми маємо до цього хист. Але у світі новітніх технологій немає нічого неможливого. За допомогою комп’ютерних програм, кожен бажаючий може створити якісне зображення, скориставшись палітрою, що складається з мільйонів кольорів.

То хто ж ті люди, які створюють дизайни інтернет-сторінок, малюють логотипи, іконки  та обкладинки для сайтів?

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м. Львова 23 липня відбулося знайомство з художником-дизайнером, випускницею Української академії друкарства  Ольгою Гайдуш, яка під час відкриття своєї «Виставки робіт сучасної векторної графіки»,  розповіла про те, як створюються векторні зображення й у яких сферах вони використовуються. 

Ольга представила присутнім свої роботи, що є частиною її значного творчого доробку. Адже вона не тільки займається оформленням обкладинок до підручників, каталогів, візитівок, листівок, а й є розробником анімаційних персонажів для відеопроекту «З любов’ю до дітей».

Під час воркшопу від художниці  діти  познайомились з графічною програмою Adobe Illustrator і сворили ескізи власних логотипів.

Графічні роботи Ольги Гайдукевич виставлятимуться у Центральній дитячій бібліотеці м. Львова (вул. Т. Окуневського, 3) з 23 липня до 15 серпня.