Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Кольорове натхнення молодої художниці

У Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) відкрилася перша персональна виставка живопису молодої львівської художниці Ірини Бардин «COLOR Natur». Свого часу її роботи виставлялися на Третьому міжнародному фестивалі сучасного мистецтва і креативних індустрій «New Wave Exhibition», на виставках: «Квіткова галактика», «Флора та фауна: Життя на межі», «Гаражні інтелігенти».

Ірина Бардин – львівська дизайнерка, випускниця Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша, власниця Дизайнерської майстерні AIKA. Художник-кераміст за освітою, сьогодні Ірина найбільше часу присвячує живопису.

На відкритті виставки мисткиня розповідала про написання картин: від визначення тематики до підбору матеріалу, про кольори, про форми, про текстури, про натхнення… Молода художниця відверто зізналася, що натхнення приходить до неї за мольбертом: «Які б мотиви не були в голові, світу їх не бачити, поки Ви не почнете це втілювати...»

Яскравий живопис, чудовий настрій, зустріч старих і нових друзів, багато квітів – усе це гармонійно вписалося в інтер’єр Комфорт-бібліотеки, що вже не вперше стає арт-майданчиком для презентації творчості львівських митців.

Виставка «COLOR Natur» триватиме з 19 по 31 липня у  Комфорт-бібліотеці для дітей, що знаходиться на вул. Є. Патона, 4/2.