Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Трамваєм у гори

Неважливо, чи пригріває спекотне сонце, чи падають не по-літньому холодні дощі, читачі бібліотек ЦБС для дітей м. Львова продовжують «подорожувати» Україною у рамках Літньої інтенсив-програми «Ukrаine конфігурації».

Візит-здивування «Трамваєм у гори» відбувся нещодавно у відділі обслуговування учнів 5-9 класів ЦДБ м. Львова.

Здавалось би, хіба можна трамваєм добратися до місцини з недоторканою природою, де дзюрчать гірські ріки в оточенні неймовірної краси Карпатських гір? Виявляється, можна, якщо мова йде про «Карпатський трамвай». Так називають Вигодську вузькоколійну залізницю, яка діє на території Долинського району Івано-Франківської області поблизу смт Вигода. Унікальність цієї залізниці в тому, що вона збудована ще в 1898 році і до цього часу рахується одним із екологічно чистих видів транспорту. Створена для перевезення деревини, тепер вузькоколійка возить завзятих туристів. 

Охочі ознайомитись з цією атракцією і «проїхатись» незвичайним потягом, «купили» квитки, намалювали карту місцевості та самотужки проклали на ній маршрут подорожі. Переглянувши промоційний відеосюжет, помилувались мальовничими краєвидами, дізнались багато історичних фактів та відповіли на питання вікторини. «Мандрівка» виявилася  пізнавальною та захопливою  водночас.