Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Мандрівні бібліотечні вакації

Дивовижна Україна вражає... У Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4), в рамках Літньої інтенсив-програми «Ukrаine конфігурації», читачі створили інтерактивну карту України, яка мотивує до мандрів, допомагає краще пізнавати рідний край, обирати маршрути власних подорожей.

Під час слайд-презентації «Серце України» діти «мандрували» столицею України. Досліджували пам’ятки архітектури та містобудування – від заснування Києва до сучасності. Слухали розповіді, дізнавались цікаві факти, оглядали мальовничі куточки міста.

Відео-екскурс «У гості до Дюка» познайомив юних читачів з Одесою – історією міста та його легендами. «Прогулялися» Дерибасівською вулицею, Потьомкінськими сходами, Приморським бульваром, побачили Дюка, завітали у затишні одеські дворики.

Про те, чому варто відвідати Харків дізнавалися під час онлайн-мандрівки «Місто-рекордсмен: Харків». Адже харків’янам є чим пишатися – найдавнішим кінотеатром Східної Європи, найбільшою центральною площею, найсучаснішим і найкрасивішим парком відпочинку та іншими туристичними принадами. 

Юні краєзнавці, мешканці Сихівського району, стали учасниками Industrial-time «Львівська Каліфорнія: Сихів». Розповідали про маловідомі пам’ятки «району панельних будинків і супермаркетів». Мріяли про те, яким має бути Сихів, щоб у ньому було комфортно жити, про нові житлові комплекси, торгові центри, культурні та відпочинкові зони. 

Мандруючи Україною, читачі бібліотеки відзначають на мапі археологічні пам’ятки, архітектурні шедеври, палаци та собори, парки та заповідники –  живописні місця, які вони вже відвідали, або хочуть відвідати протягом літніх канікул.