Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Бібліотечне літо у розпалі!

Напередодні Дня Конституції України, у Брюховичах, в оновленій бібліотеці-філіалі № 29 ЦБС для дітей м. Львова, відбулися бібліофестини «Запалюємо літо!». На відвідувачів очікували приємні сюрпризи, різноманітні феєричні забави для дітей та дорослих й офіційне відкриття. 

У першій частині фестин відбулися: літературний бебі-джампінг, забавлянки для кмітливих, веб-дайвінг, книжкові піжмурки. Під час солодкої майстерки «Пряники по-літньому» кожен відвідувач мав змогу зробити для себе і своїх близьких солодкий почастунок. 

У другій частині фестин виступили гості заходу: директорка Департаменту розвитку ЛМР, в. о. начальника Управління культури Наталія Бунда, народний депутат України Ірина Подоляк, голова Брюховицької селищної ради Володимир Доманський, в. о директора Народного дому смт Брюховичі Марта Бей, представники духовенства та спонсори заходу.

Завідувачка бібліотеки-філіалу № 29 Галина Кривуля подякувала усім, хто доклав зусиль до реконструкції і відкриття бібліотеки, зокрема, представникам Брюховицької селищної ради, депутатського корпусу смт Брюховичі,  Управління культури Департаменту розвитку ЛМР, адміністрації ЦБС для дітей міста Львова, ГО «Наші Брюховичі», спонсорам, партнерам та волонтерам за підтримку і допомогу. 

Тим часом, на прибібліотечному майданчику продовжувалися розваги та забави. Діти малювали, моделювали, прикрашали себе аквагримом, танцювали, фотографувалися у неординарній фотозоні, облаштованій за сприяння ЖК «Казка» та насолоджувалися різними смаколиками. Надзвичано багато глядачів зібрала концертна програма «Даруємо радість» за участі юних артистів з групи естради і джазу «Solo» та ДЮСШ «Аеліта».

Брюховицька бібліотека для дітей радо запрошує своїх користувачів провести змістовні літні канікули в оновленому бібліотечному просторі.