Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Літо у бібліотеці: пізнавально, творчо, драйвово!

30 травня в усіх бібліотеках Централізованої бібліотечної системи для дітей м. Львова відбувся Фестиваль емоцій «5 елементів щасливого дитинства» (з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та старту Літньої інтенсив-програми «Ukraine конфіґурації»).

У кожній бібліотеці було створено п’ять осередків: «Book-парадіз», «Терасу відкриттів», «Простір візій», «Інтенсив-трек», «Майданчик пригод», де відбувалося інтерактивне читання, креативне пізнання, радісна творчість, рухова активність, безпечна взаємодія.

У бібліотеці № 3,  під час Фестивалю, діти взяли участь у виставі лялькових мініатюр «Зустрічаймо літо разом!», виконали «Літній танок», а на завершення, разом з дорослими та бібліотекарями, виготовили колаж «Квітка мрій».

На «Майданчику пригод» у Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4) вирували емоції – у гості до маленьких читачів  завітав Містер Позитив, улюбленець дітвори Олександр Зімба і розповів дітям про те, як важливо робити добрі справи, досягати мети, бути відкритими до людей. «Простір візій» бібліотеки, юні умільці заповнили різнобарвними метеликамии, пташками та бджілками. 

Весело та креативно фестивалили у бібліотеці № 9. Літературно-ігровий мікс «Жменька радості», калейдоскоп «Випадкові винаходи» та інші бібліорозваги викликали шквал позитивних емоцій та дитячих усмішок.

У бібліотеці № 10 під час Фестивалю знайомилися з книжковими новинками, створювали святкові флаєри, провели танцювальний флешмоб та веселі естафети.

У Мікс-бібліотеці «На дві половини» (бібліотека № 11) (за участі партнерів бібліотеки – фахівців-юристів та представників поліції) відбулися  заходи, під час яких дітей навчали безпечної поведінки та взаємодії: тренінг на пленері «На канікулах – з безпекою», ситуаційна гра «Обережно – дорога!», інтерактивне спілкування «Без булінгу – на канікули».

Арт-читання «Казки з міського парку» за участі авторки одноіменної збірки – Анни Багряної та ілюстраторки Оксанки Черняєвої відбулися у бібліотеці № 13. Діти дізналися про творчість письменниці, послухали казку про горобця та хмаринку, а потім висловили свої враження у малюнках.

Багато різноманітних подій відбулося у Медіатеці «Мультиплекс»: техно-година «Lego-конструювання», biblio-лабораторія «Юні дослідники», мove-карусель «Не спиняйся ні на мить». Гість Медіатеки, інспектор відділу зв'язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції Наталя Терлецька в ігровій формі ознайомила дітей з основними правилами безпеки під час літніх канікул. Театральна студія «Mandragora» порадувала присутніх своєю постановкою «Бременські музиканти». У вестибюлі презентували виставку фотопоезії «Я в природі - природа в мені», а у локації «Book-парадіз» діти перевтілювалися у різних книжкових героїв.

У SMART-бібліотеці (бібліотека № 21) діти малювали, танцювали, говорили про дружбу і екологію. Разом з партнером бібліотеки, головою постійної комісії екології та природокористування ЛМР Іриною Оршак вчились сортувати сміття і дізнались багато цікавих речей про нашу планету.

Заряд енергії, хорошого настрою та корисні поради від тренера спорт-клубу «АТНА» Юлі-Анни Химчук отримали на майстер-класі з фітнесу «Зроби крок назустріч здоров’ю» читачі «Бібліотеки для дітей на ОКружній» (бібліотека № 26). Творчий коворкінг «Фантазуємо! Мріємо! Перевтілюємося!» провела у бібліотеці керівник театральної студії «Язиката хвеська» (КМЦ «Супутник») – Дарія Могінська, а правовий тест-драйв «Азбука безпеки» – старший лейтенант поліції Віра Проців.

Пізнавально, творчо, гамірно й весело було в день Фестивалю у бібліотеці № 27. Для дітей була організована мандрівка Україною на «Терасі відкриттів»,  арт-панорама «У нас гостює справжнє літо» у локації «Простір візій», street-трекінг «Весело, швидко, творчо» у локації «Інтенсив-трек».

Гостями Фестивалю емоцій у Пазл-бібліотеці (бібліотека № 36) стали дитячий письменник, волонтер громадського руху «Дамо Дітям Рухатись» Жак Жаб'є (Олег Жовтанецький) і музикант, гітарист, учасник шоу «Голос країни: перезавантаження» Вадим Войтович.

У Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) творили, моделювали, релаксували і драйвували разом з Театральною студією «Крила». 

Літня інтенсив-програма «Ukraine конфіґурації» триватиме в усіх бібліотеках Централізованої бібліотечної системи для дітей. Впродовж трьох місяців читачам буде презентовано три візії, що окреслюють сьогодення нашої країни: «урбаністичне довкілля», «предмети побуту», «краса, що вражає»