Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Маленьке місто – великій Батьківщині!

 

Винниківська дитяча бібліотека №35 стала головною локацією Фестивалю емоцій «5 елементів щасливого дитинства», присвяченого Міжнародному дню захисту дітей та початку літніх канікул.

Завдяки реалізації громадського проекту, за сприяння Винниківської міської ради (600000 грн) бібліотека перетворилася у новий креативний простір. Здійснено ремонт та облаштування території навколо бібліотеки, а за сприяння Львівської міської ради (100000 грн) – часткове умеблювання та технічне оснащення. Також було розширено та осучаснено прилеглу до бібліотеки територію: з’явився дитячий майданчик для найменших, літня кіно-концертна сцена, релакс-топіаріум й оpen air галерея.

Оновлена Винниківська дитяча бібліотека підготувала для своїх відвідувачів святкову подію «Маленьке місто – великій Батьківщині!» у рамках Літньої інтенсив-програми «Ukraine конфіґурації».

Відкрив свято міський голова м. Винники Володимир Квурт, який привітав юних винниківчан з початком літніх вакацій і зазначив, що влада і надалі докладатиме усіх зусиль, щоб дітям було комфортно і цікаво у бібліотеці.

Веселий флешмоб «Бібліотека скликає друзів» закликав усіх долучитись до святкової програми, а продовжилося дійство запальною руханкою-закликом «Читати, щоб патріотом стати!»

Яскравим акцентом Свята стало музично-розважальне асорті «Кольорове літо», а у локації «27 - усім!» юні патріоти, за допомогою синьо-жовтого аквагриму, мали змогу створити свій цікавий образ і зарядитися позитивним настроєм.

Тим часом, у локації «Комунікатив-хаб» тинейджери взяли участь у грі «Світ громад», під час якої вчилися працювати в команді, визначати пріоритети, комунікувати та досягати спільної мети.

Пісенно-танцювальний мікс «Наше. Рідне. Суперове!» презентував творчість юних талантів Львівської державної школи мистецтв № 9, Будинку дитячої та юнацької творчості  та Народного дому м. Винники.