Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Наш Львів: урочисті акорди!

З 3 по 5 травня у Львові святкували День міста. Традиційно в ці дні відбувається безліч цікавих подій і розважальних заходів. Бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова теж не залишилися осторонь і підготували для юних львів’ян змістовні перегляди книг про рідне місто, організували цікаві зустрічі та вечірки.

До цього свята бібліотеки готувалися заздалегідь і ще у квітні оголосили про початок міського фотоконкурсу «Диво Львова – у деталях». Участь у Конкурсі, що проводився під гаслом: «Візія Львова: must see», взяли 95 дітей віком від 10 до 15 років, які подали понад 500 творчих робіт. Юні фотографи-аматори, мандруючи старовинними вуличками рідного міста, фотографували фрагменти скульптурного оздоблення фасадів будинків. Кращі 29 світлин Конкурсу експонуються протягом травня на Фотовиставці до Дня міста у Центральній дитячій бібліотеці.

Вивчаючи історію рідного міста, досліджуючи його через книгу, гру та творчість, читачі відкривають для себе незвичні ракурси, нові краєвиди, непересічні постаті земляків.

Атмосферні зустрічі з популяризатором культурної спадщини Львова – Петром Радковцем, відбулися у Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4) та Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19). Він, немов актор на сцені, декораціями якої є сам Львів… Слухаючи захоплюючі розповіді екскурсовода-львовознавця про львівських атлантів, барельєфи музичних інструментів, походження назв центральних вулиць, присутні ніби поринули у казкове минуле старовинного міста.

Відділ мистецтв Центральної дитячої бібліотеки долучився до святкування Дня міста у стилі ретро – провів для своїх читачів костюмовану вечірку, під час якої «батярували», співали давні пісні про Львів і розмовляли львівською ґварою. 

З Днем народження, Львове!