Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Святковий передвеликодній настрій

У бібліотеках ЦБС для дітей м. Львова напередодні Великодня панувала святкова атмосфера. Творили писанки: петриківки – у творчій студії «Петриківський дивосвіт» в бібліотеці № 27, під час майстер-класу «Розпис дерев'яних яєць» з Ольгою Черьомушкіною; у техніці декупаж – на майстерці «Писанковий дивосвіт» у відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів ЦДБ; традиційні – у бібліотеці № 4, під керівництвом майстринь Ольги Блайди та Оксани Король, у бібліотеці № 29 під пильним оком керівника арт-студії «Гарбузик» Ольги Рибак та у бібліотеці № 9.

Виготовляли великодні сувеніри та декорації у бібліотеці № 3 на занятті арт-студіїї «Барвистий колібрі», а вишивані листівки  до Вербної неділі та Великодня разом з майстринями спільноти «Лярш-Ковчег» у бібліотеці № 22

Відчули себе трішки чарівниками читачі у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19), моделюючи оригінальні великодні прикраси за допомогою 3D ручки.

У бібліотеці № 27, з вдячністю українським воїнам за мирне небо над головою, за можливість навчатися у школі, відвідувати гуртки, читати улюблені книги, діти власноруч створювали невеличкі великодні подарунки (малюнки і листівки), які через волонтера Наталію Винник передадуть у військову частину в зоні ООС. А маленькі учасники літературного бебі-джампінгу «Пасочка» (за однойменною казкою Дарії Мурмуєнко) у бібліотеці № 27 самотужки місили тісто і виготовляли чудові великодні пасочки. 

Відкрилися до Великодня авторські виставки ляльки-мотанки у Мікс-бібліотеці «На дві половини» (бібліотека № 11) – психолога, лялькотерапевта Антоніни Андрійченко та у відділі мистецтв ЦДБ – майстрині Наталії Івженко.

Надихаємося і творимо разом з нашими читачами. Тішимося, що писанка, виготовлена дітьми-переможцями конкурсу ескізів за творчістю Марії Приймаченко, в рамках проекту #доброзвір відділу мистецтв Центральної дитячої бібліотеки, стала окрасою Фестивалю писанок у Львові!

Тим часом свята тривають і на читачів бібліотек ЦБС для дітей м. Львова чекає ще багато цікавих подій, творчих майстер-класів, святкових імпрез.