Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Обіцяємо любити й берегти…

22 квітня дитячі бібліотеки Львова, долучившись до відзначення Дня Землі, організували різноманітні акції та заходи із захисту довкілля.

Пазл-бібліотека для дітей (бібліотека № 36), відома своїм екологічним спрямуванням, разом з постійним партнером «ЕкоШкола» запросила першокласників до інтерактивної гри «Наш слід в природі», під час якої діти створили еко-колаж «Чиста Планета».

У бібліотеці № 22 відбулася акція «Нехай Земля квітує!», до якої приєдналися впродовж дня всі, хто виявив бажання посадити квітку поряд з бібліотекою. Результат – найкрасивіша бібліотечна клумба! 

Найменші користувачі Медіатеки «Мультиплекс» (бібліотека № 19) активно долучилися до екологічної акції «Посади квітку!». Кожен із них зробив маленький, але вагомий внесок у поліпшення екологоестетичного простору біля бібліотеки!

У бібліотеці № 13 розмовляли з підлітками про забруднення світового океану і навколишнього середовища поліетиленом та пластиком, обговорювали проблему сортування сміття та вторинної переробки відходів. Діти підготували плакати та відео на екологічну тему, а ще продемонстрували на виставці-upcycling «Друге життя наших речей» як можна перетворити різноманітні речі, що могли стати сміттям, на вазочки, підставки, декоративні прикраси.

Екологічні роздуми «Серце Землі в твоїх долонях!» у бібліотеці № 3 спонукали маленьких читачів правильно поводитися зі сміттям, долучатися до збереження довкілля, дбайливо ставитися до природних багатств, які належать усім мешканцям планети. Діти дали свої обіцянки Матері-Землі та поклали їх у спеціальний конверт. Сподіваємось, що усі вони будуть виконані.