Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

«Книгоманія»: конкурс триває

Читачі бібліотек Централізованої бібліотечної системи м. Львова долучилися до 15-го Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» для учнів 7 класів, який проводився в усіх дитячих бібліотеках міста.

Після завершення другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» у місті Львові, переможцями районних змагань стали семикласники: Дарина Волицька (Залізничний район), Орест Винницький (Галицький район), Соломія Оліскевич (Шевченківський район), Вікторія Бобак (Франківський район), Кароліна Мировська (Сихівський район). Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у третьому етапі  «Книгоманії», де вони змагатимуться за звання «Суперчитач» міста Львова!

Третій етап відбудеться 17 квітня о 16:00 в Центральній дитячій бібліотеці міста Львова (вул. Т. Окуневського, 3)

Як повідомляють співорганізатори конкурсу ГО «Форум видавців» та ДП «Український інститут книги» – на «Суперчитачів» чекає урочиста Церемонія нагородження, зустрічі з улюбленими авторами та ровесниками-книгоманами, знайомство з історією та культурою Львова – Міста літератури ЮНЕСКО, цікаві пригоди на Дитячому форумі та Фестивалі дитячого читання «Книгоманія». Також для переможців другого етапу Генеральний партнер Конкурсу ПАТ «Кредобанк» підготував спеціальний конкурс «Читаємо з Kredobank», переможець якого отримає приз – подорож до Варшави.