Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Книга як свято

Щороку 2 квітня, у день народження Г. Х. Андерсена, ми відзначаємо Міжнародний день дитячої книги. Зазвичай, у бібліотеках ЦБС для дітей м. Львова цього дня проводяться різноманітні заходи, які заохочують дітей читати. 

Маленьких гостей на перше знайомство з бібліотекою та її книжками запросили бібліотеки № 9, 11, 35. Діти захоплено перегортали яскраві сторінки з казками, герої яких навчають любові та доброти, пригодами, які захоплюють з перших сторінок, з віршиками та барвистими ілюстраціями. Це була незабутня подорож у безмежний книжковий світ.

Літературний пінг-понг «Знайди пару» відбувся у Медіатеці  «Мультиплекс» (бібліотека № 19). Діти розповідали про свої літературні уподобання та улюблених книжкових героїв, знайомились з book-новинками, брали участь в інтернет-вікторинах та розгадуваннях онлайн-кросвордів, що дозволило їм не тільки перевірити свої знання, а й урізноманітнити літературні смаки.

Під час пригодницького міксу «Тринадцять таємничих історій» у бібліотеці № 13 юні читачі довели, що багато читають  і добре знають дитячу літературу.

У Бібліотеці для дітей на Окружній (бібліотека № 26) цього дня відбулася прем'єра книги Лесі Кічури «Добрі мамині казки», за участі автора. Присутні з захопленням слухали проникливі казки та ділилися своїми враженнями від чарівних історій.

Загалом у бібліотеках для дітей кожен день є святом дитячої книги – цікавим, пізнавальним, захопливим, наповненим новими знайомствами, яскравими емоціями, незабутніми враженнями.