Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Занурення в особливий світ

2 квітня бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова відзначили Всесвітній день розповсюдження інформації про проблему аутизму. В цей день у всьому світі відбуваються акції та заходи на підтримку дітей з аутизмом. 

Традиційно працівники відділу мистецтв Центральної дитячої бібліотеки долучилися до акції «Львів у блакитному», що відбулася у  навчально-реабілітаційному центрі «Довіра».

У Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) за сприяння партнерів бібліотеки – Відділу соціальної роботи Залізничного району ЛМЦСССДМ та ЛКП «Лев» був проведений сеанс каністерапії (терапія за участі собак) для групи діток з аутизмом (а загалом для усіх присутніх на заході). Чудова собака Лола лише своєю присутністю викликала море позитивних емоцій.

У Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19) провели годину інформації, під час якої розповіли школярам про «інший дитячий світ». Разом з дітьми вийшли на вулицю і роздали перехожим блакитні сердечка як міжнародний символ рівності та поваги до «дітей дощу»! 

Блакитний колір обрано символом цього дня, адже саме серед хлопчиків випадки аутизму трапляються у 3-4 рази частіше, ніж у дівчаток. 

Дошкільнята інклюзивної групи одного з дитячих садочків Львова відзначили цей день у бібліотеці № 13. Гралися блакитними кульками, виготовили свої символічні хмаринки, переглянули зворушливий мультфільм «Мотузки», який навчає гуманного ставлення до людей із особливими потребами. 

Було весело і блакитно!