Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Читають всі про Мумі-тролів

Бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова долучилися до Обласного дня читання (у рамках акції «Березень. Читають всі!»), започаткованого колегами з Львівської обласної бібліотеки для дітей. Цьогоріч для голосного читання організаторами обрані книги про Мумі-тролів  фінсько-шведської художниці, письменниці, лауреата Міжнародної премії імені Г. К. Андерсена,  Туве Янссон

Цього дня читачі дитячих бібліотек поринули у казковий світ Країни Мумі-тролів, знайомилися з її гостинними мумі-мешканцями, захоплюючись пригодами цих чарівних істот.

На Долину Мумі-тролів перетворилася Центральна дитяча бібліотека. Читачі бібліотеки разом з кумедними персонажами казок Туве Янссон подорожували сторінками її книжок, взяли участь в постановці-імпровізації бібліотечного театру тіней «Світлячки», відповідали на питання мумі-вікторини і отримали заохочувальні призи від наших партнерів – Центру розваг «Ігроленд».

До читання серії книг про Мумі-тролів долучились бібліотекарі, батьки, вчителі, читачі у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19). Натхненні пригодами кумедних героїв, діти обговорювали прочитане, малювали улюблених героїв та переглянули мультфільми.

У Комфорт-бібліотеці для дітей на Патона (бібліотека № 42) не тільки читали про Мумі-Тролів, а й віщували з Мумі-тролями, дивилися відеосюжети про Мумі-тролів і навіть танцювали, як Мумі-тролі!

На голосні читання книг Туве Янссон у Бібліотеку для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4) завітали відома львівська журналістка, казкарка, письменниця Марічка Крижанівська та керівник Зразкового дитячого театру української пісні «Джерельце» Оксана Король. Діти зробили казкових істот із солоного тіста, інсценізували уривок з твору, придумали свою історію про пригоди Мумі-тролів у сучасному Львові.

Загалом, цього дня, в усіх бібліотеках для дітей шанувальники славетних Мумі-тролів знайомилися з творчістю Туве Янссон, читали книги про Мумі-тролів, малювали казкових героїв, заряджалися позитивним настроєм.