Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

У пошуках «Червоної рути»

Бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова вшанували пам'ять відомого українського композитора Володимира Івасюка, – 4 березня йому виповнилося б 70 років.

Легендарна «Червона рута» прозвучала для читачів Мікс-бібліотеки «На дві половини» (бібліотека № 11). Під час ноти пам’яті «Цвіт мальви», за участі скрипальки Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Юлії Хаврони, лунали пісні й мелодії славетного музиканта, співака, поета та згадувались цікаві факти з його біографії. 

Музична палітра «Візьми з собою мою пісню – я в неї щастя наспівав!» у бібліотеці № 3 була наповнена щирими емоціями, – розмовляли про трагічну долю музиканта й водночас неординарної особистості, слухали й співали пісень, наповнених любов’ю до рідного краю. 

Під час бібліотечного non-stopу «Пісня буде поміж нас» читачі бібліотеки № 13 протягом дня співали в бібліотеці та біля пам’ятника Володимиру Івасюку улюблену, незабутню «Червону руту» та інші пісні композитора.

Музична елегія «Нев’янучий цвіт "Червоної рути"» відбулася у бібліотеці № 4. Підлітки дізналися про дитячі та юнацькі роки композитора, згадали і про його творчий доробок – 107 пісень, 53 інструментальних твори, музику до кількох спектаклів. 

У відділі мистецтв Центральної дитячої бібліотеки пісні Івасюка звучали безперервно. Мистецький триптих «#iвасюк»  розпочався співочим флешмобом «Поміж нас», потім переглянули фільм «Червона Рута. 40 років потому», а на завершення створили портрет  композитора зі жменьки ароматного чаю та гілочок карпатських трав під супровід його пісень з  вінілових платівок.