Каталог Приєднатись до нас на facebook Youtube
Назад

Ангели пам’яті – у дитячих серцях

До Дня Героїв Небесної Сотні читачі ЦБС для дітей м. Львова долучились до Всеукраїнської акції «Ангели пам’яті» – розвісили на гілочках дерев та кущів біля бібліотек № 22, Пазл-бібліотеки (бібліотека № 36), Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона (бібліотека № 42), SMART-бібліотеки (бібліотека № 21), Центральної дитячої бібліотеки власноруч зроблених паперових ангелів, в пам’ять про тих, хто трагічно загинув на Майдані.

Під час Memory time «України обпалений цвіт» у бібліотеці № 3 згадували Героїв Майдану, дискутували про наслідки Революції Гідності та про вплив, який вона мала на життя кожного з присутніх. Адже цей період в українській історії назавжди залишиться днями журби, днями скорботи, але водночас і днями прояву щирого патріотизму та переходу на вищі щаблі розвитку країни...

Концерт-реквієм «Полеглим українцям присвячується…» відбувся у Бібліотеці для дітей «Сихівська» (бібліотека № 4). Почесною гостею заходу стала поетеса Любов Зарічна – авторка історично-політичної поеми «Ще свічка не погасла в темноті», що лягла в основу сценарію заходу.

Читачі Пазл-бібліотеки відвідали Державний меморіальний музей Михайла Грушевського, де взяли участь у вшануванні пам’яті Героїв Небесної Сотні – читали вірші, знайомились з фотоекспозицією Романа Метельського. Про події Майдану присутнім розповіли директор музею Магунь Марія та науковий співробітник Ольга Рикмас.

Хронометр пам'яті «Не забуваймо тих, хто хотів жити» у Медіатеці «Мультиплекс» (бібліотека № 19) розпочався хвилиною мовчання, присутні декламували вірші, переглянули документальний фільм, ще раз згадали сумну сторінку нашої історії.

Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання й долучились до акції «Ангели пам’яті» читачі Комфорт-бібліотеки для дітей на Патона під час години-набату «За правду, свободу, за честь і рівні права – виходь у життя» та Центральної дитячої бібліотеки під час історичної розвідки «Ангели Майдану».

Впродовж години пам'яті «Це зорі твої, Україно» у відділі обслуговування дошкільнят та учнів 1-4 класів ЦДБ малювали зворушливі ілюстрації, співали патріотичні пісні і, насамкінець, запустили у небо білу кульку зі словами вдячності всім захисникам нашої Батьківщини.